• ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΗΛΙΚΟΥ ΤΕΚΝΟΥ-ΓΑΜΟΥ

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #84653  από tarirs
 Πέμ Ιαν 24, 2013 7:53 pm
Παιδια να ρωτησω κατι,ειμαι ΑΜΕΑ οπως γνωριζετε μπορω να παιρνω ως επιδομα για ανηλικο τεκνο και γαμου ...? Τα λαμβανει κανενας απο εδω...??? Και αν ναι τι χρειαζετε...??? Ευχαριστω πολυ....ελπιζω να σας βρισκω ολους καλα....
 #84655  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Ιαν 24, 2013 8:03 pm
tarirs έγραψε:Παιδια να ρωτησω κατι,ειμαι ΑΜΕΑ οπως γνωριζετε μπορω να παιρνω ως επιδομα για ανηλικο τεκνο και γαμου ...? Τα λαμβανει κανενας απο εδω...??? Και αν ναι τι χρειαζετε...??? Ευχαριστω πολυ....ελπιζω να σας βρισκω ολους καλα....
Γεια σου Τασο !!!!! :greetings-waveyellow: Δεν ξερω αν υπαρχει οικογενειακο επιδομα για ΑμεΑ . Ξερω , ομως, οτι ο ΟΑΕΔ , δινει οικογενειακα επιδοματα . Ψαξε στην ιστοσελιδα του ΟΑΕΔ !!!!!!!!!!!!!!!!! :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek:
 #84656  από tarirs
 Πέμ Ιαν 24, 2013 8:13 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
tarirs έγραψε:Παιδια να ρωτησω κατι,ειμαι ΑΜΕΑ οπως γνωριζετε μπορω να παιρνω ως επιδομα για ανηλικο τεκνο και γαμου ...? Τα λαμβανει κανενας απο εδω...??? Και αν ναι τι χρειαζετε...??? Ευχαριστω πολυ....ελπιζω να σας βρισκω ολους καλα....
Γεια σου Τασο !!!!! :greetings-waveyellow: Δεν ξερω αν υπαρχει οικογενειακο επιδομα για ΑμεΑ . Ξερω , ομως, οτι ο ΟΑΕΔ , δινει οικογενειακα επιδοματα . Ψαξε στην ιστοσελιδα του ΟΑΕΔ !!!!!!!!!!!!!!!!! :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek:
Καλως σας βρηκα και χαιρομαι που σας βρισκω πολυ καλα..το ιδιο ειμαι και εγω....λοιπον επειδη δεν τα παω πολυ καλα με το ιντερνετ,θα παει η γυναικα μου απο εβδομαδα...διοτι αμα μπω εγω απο εδω θα τα κανω κουλουβαχατα,μπορει να βρεθω σε καμια πονηρη ιστοσελιδα..... :obscene-smokingpimp: χαχαχαχαχα

ΥΓ:Παντως δεν το λαμβανει κανενας...???
 #84662  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Ιαν 24, 2013 10:23 pm
Εμεις παιρνουμε το οικογενειακο επιδομα απο τον ΟΑΕΔ, απο τοτε που η κορη μας ηταν ενος ετους !!! Για πληροφοριες πηγαινε στο Google , πληκτρολογησε www.oaed.gr-Παροχες . Απο τη λιστα των παροχων, θα διαλεξεις ''οικογενειακο επιδομα '' .Εκει θα βρεις ολα τα δικαιολογητικα και τις προθεσμιες . Αναφερεται και η περιπτωση ασθενειας του δικαιουχου. :greetings-waveyellow:
 #84665  από tarirs
 Πέμ Ιαν 24, 2013 11:54 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:Εμεις παιρνουμε το οικογενειακο επιδομα απο τον ΟΑΕΔ, απο τοτε που η κορη μας ηταν ενος ετους !!! Για πληροφοριες πηγαινε στο Google , πληκτρολογησε http://www.oaed.gr-Παροχες . Απο τη λιστα των παροχων, θα διαλεξεις ''οικογενειακο επιδομα '' .Εκει θα βρεις ολα τα δικαιολογητικα και τις προθεσμιες . Αναφερεται και η περιπτωση ασθενειας του δικαιουχου. :greetings-waveyellow:
Ποσο ειναι το ποσο μηνιαιως...??? ευχαριστω το βρηκα.....ο πινακας πιο κατω γραφει για 1 τεκνο 8.22 ευρω μηνιαιως...???