• ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΗ, ΣΤΙΣ 11 πμ, ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ !

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #81407  από ΑΝΝΑ59
 Κυρ Νοέμ 25, 2012 1:30 am
www.eskamea.gr Ολοι εκει !!!! Αντε, γιατι αυτη η συγκυβερνηση, θα μας πεθανει !!!!!!!!!!!!!!!
 #81551  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Νοέμ 27, 2012 1:42 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:http://www.eskamea.gr Ολοι εκει !!!! Αντε, γιατι αυτη η συγκυβερνηση, θα μας πεθανει !!!!!!!!!!!!!!!
Το ραντεβου της Ομαδας Αλληλεγγυης, ειναι ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ, ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ, ΣΤΙΣ 10.30πμ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ.......!!!!!!Χανομαστε !!!!!!!!!!!!!!! Ελατεεεεεε.........!!!!!!!!!!!!!! Ολα τα νεα ειναι....σκ.....!!!!!!!!ΕΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.........!!!!!!!!!!!!!
 #81552  από Λήδα
 Τρί Νοέμ 27, 2012 2:07 pm
Προστέθηκε άλλος ένας στη λίστα με 50% στην παραπάρεση κ 67% στο σύνολο, οπότε κόπηκε το επίδομα!!Εμείς!! :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor:
Αυτό πρέπει να σταματήσει!!!!Είναι "γραμμή" να κόβουν ό,τι κ όπως μπορούν... :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble:
Οι γιατροί που είναι μέσα στην επιτροπή θα έπρεπε να ντρέπονται όταν το κάνουν αυτό....
Όσοι μπορούν ας είναι στην διαμαρτυρία!!!!
Άννα :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
 #81553  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Νοέμ 27, 2012 2:42 pm
Λήδα έγραψε:Προστέθηκε άλλος ένας στη λίστα με 50% στην παραπάρεση κ 67% στο σύνολο, οπότε κόπηκε το επίδομα!!Εμείς!! :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor:
Αυτό πρέπει να σταματήσει!!!!Είναι "γραμμή" να κόβουν ό,τι κ όπως μπορούν... :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble:
Οι γιατροί που είναι μέσα στην επιτροπή θα έπρεπε να ντρέπονται όταν το κάνουν αυτό....
Όσοι μπορούν ας είναι στην διαμαρτυρία!!!!
Άννα :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
:angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: Περυσι, μολις αρχισαν να λειτουργουν τα :twisted: ΚΕ.Π.Α. :twisted: , καποιοι συνασθενεις , μου ειχαν πει γι'αυτη τη ''γραμμη'' , να κοβουν , τουλαχιστον, την μια απο τις ''παροχες'' !!!!!!!!!! Κι εγω, δεν τους πιστευα !!!!!!!! Ειχα χαζοψευδαισθησεις !!!!!!! Να , ομως, που ετσι γινεται !!! Ο συζυγος της Ληδας , δεν ειναι ο μονος που πηρε 67% στη σκπ και 50% στην παραπαρεση !!!!!!!!!!!!!!!Οι....''επιστημονες'' των ΥΕ, προσαρμοζουν την ιατρικη τους γνωματευση , με τις ...συγκυβερνητικες οδηγιες ..... :twisted:Θα παω στη διαμαρτυρια ! Θα κανω ο,τι μπορω για να παω !!!! Ομως, ΔΕΝ θελω να παω με την ΕΣαμεΑ !!!!! Οχι !!!!! ΔΕΝ θελω αυτους τους ''επισημους'' ''εκπροσωπους'' ''μας'' !!!!! Μας ξεπουλησαν καλα-καλα και τωρα, ταχα, διαμαρτυρονται !!!!! Θα παω με την Ομαδα Αλληλεγγυης και τη ΣΕΑΑΝ !!!!!! Κι οποιος θελει ακολουθει !!!!!!!!!!!!
 #81565  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Νοέμ 27, 2012 6:30 pm
Πού την ειδες την παλικαρια βρε Σοφια ???? Πού ???? Στην καταντια μου ???? Παλικαρια θα ηταν να ...ζωστω με εκρηκτικα και να τους τιναξω στον αερα ! Ολους τους υπευθυνους !!! Δυσκολο, βεβαια, να τους πετυχω ολους μαζεμενους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: Και για οποιον δεν καταλαβε ...τα εχω παρει αγρια !!!! Νωριτερα, απο την συγχιση μου, καπου μπουρδουκλωθηκα και χτυπησα το ποδι μου !!!!! Ελπιζω να μην επαθα καμια ζημια ....!!! Αυτο μου ελειψε ......
 #81575  από sofia13
 Τρί Νοέμ 27, 2012 11:02 pm
Σε σένα την είδα την παλικαριά Αννα, σε σένα που αντιδράς πάντα, που αντιστέκεσαι.
Ολους θα μας πεθάνουν , αλλά δεν βγαίνουμε όλοι να διαμαρτυρηθούμε...
Και πρόσεχε Αννα, πρόσεχε τον εαυτό σου. ΠΡΟΣΕΧΕ..... Ελπίζω να μη χτύπησες πολύ....
Καλό βράδυ.
 #81581  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Νοέμ 28, 2012 8:41 am
:greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: Μην ανησυχεις Σοφουλι μου !!!!! Δεν πεθαινω ευκολα εγω !!!!!!!!! Τωρα....ντυνομαι...στολιζομαι ...και ....φευγωωωωωωωω.......!!!!!!!!!!!!! :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: Καλημερααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 #81595  από litsa
 Τετ Νοέμ 28, 2012 10:34 am
:text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
ΑΝΝΑ59 έγραψε::greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: Μην ανησυχεις Σοφουλι μου !!!!! Δεν πεθαινω ευκολα εγω !!!!!!!!! Τωρα....ντυνομαι...στολιζομαι ...και ....φευγωωωωωωωω.......!!!!!!!!!!!!! :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: Καλημερααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 #81611  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Νοέμ 28, 2012 9:02 pm
www.tanea.gr/ellada/article?aid=4771286 . Επισης, αυριο, στις 12 το μεσημερι, ο υπουργος οικονομικων θα δεχτει αντιπροσωπεια της Συντονιστικης Επιτροπης Αγωνα Αναπηρων (ΣΕΑΑΝ) .Σημερα, δεν επετρεψαν σε εκπροσωπους της ΣΕΑΑΝ, να μπουν στο υπουργειο !