• ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ! Αστυνομικοί χτύπησαν και κλώτσησαν

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #78380  από κατερινα 55
 Πέμ Σεπ 27, 2012 12:59 pm
ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ! Αστυνομικοί χτύπησαν και κλώτσησαν τα άτομα με αναπηρία έξω από τη Βουλή



http://www.newsit.gr/default.php?pname= ... 44&catid=3
 #78382  από litsa
 Πέμ Σεπ 27, 2012 1:42 pm
Η αναπηρία δεν ήταν το όνειρο μας....
Εύχομαι να την ζήσουν αυτοί που αποφασίζουν ενάντια στους ανθρώπους με αναπηρία!!!!
Τότε μόνο ίσως καταλάβουν.... τι να λέμε τώρα.. .άλλες συνθήκες, άλλοι άνθρωποι ...

Ντροπή τους που επέτρεψαν να γίνει όλο αυτό!!!!!!

:scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked:
 #78383  από κατερινα 55
 Πέμ Σεπ 27, 2012 1:50 pm
Μαζί με όλα όσα έχουμε χάσει,χάσαμε και την ΤΣΙΠΑ ΜΑΣ!!!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!!!!!!

:( :( :( :( :( :( :( :(
 #78394  από Μιμικαμ
 Πέμ Σεπ 27, 2012 5:29 pm
Kαι έχεις την ευτυχία να γεννηθείς σε μια χώρα που διοικήται απο ανθρώπους, που στο σημείο που οι νορμάλ ανθρωποι εχουν το κεφάλι τους.....αυτοί έχουν κολοκύθες......

Δεν πήγα στην συγκέντρωση.....αυτά φοβήθηκα.....Αννούλα που είσαι.....ελπίζω καλά...περιμένουμε νέα σου.... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Μιμικαμ την Πέμ Σεπ 27, 2012 10:37 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #78395  από petros
 Πέμ Σεπ 27, 2012 5:42 pm
Το διαβασα σε σαιτ και μπηκα εδω να δω μηπως ηταν και κανενας απο εδω μεα στην συγκεντρωση.Τι να σχολιασω τωρα? Αν το ανοιξω ουτε ο βοθρος δεν θα συγκρινεται μαζι μου ...οποτε θα αυτολογοκριθω....

(*)*(^%%&^*(()()(&^&%^$%&^&**())__)()(&^&^%$%#$#$%$^%&^*&()()((&&%%#$%$^&^*&&*(*)()*&*&%^%$%##$%%^&^&*&*(*()*)*(*&^&%^$%#%$#$%$%^&^*&(&*(*&*(&*&........το σπιτακι σας μπατσοειδη....
 #78397  από Hristos!
 Πέμ Σεπ 27, 2012 6:39 pm
Εγω οταν αρχισαν οι αψιμαχιες, την εκανα γιατι εχω και πολυ τρεξιμο με τα διοικητικα και πρεπει να εχω γερό στομαχι να τους παλεψω για τα αυτονοητα.
Ελπιζω να ειστε ολοι καλα, ειδα μπροστα οτι ξεκινησε να γινεται ψιλοχαμος. Ειναι τελειως ζωα που δωσανε τετοιες εντολες :violence-uzi: :violence-uzi:
 #78400  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Σεπ 27, 2012 7:07 pm
κατερινα 55 έγραψε:ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ! Αστυνομικοί χτύπησαν και κλώτσησαν τα άτομα με αναπηρία έξω από τη Βουλή



http://www.newsit.gr/default.php?pname= ... 44&catid=3
Τους ειδατε ????? Τους καμαρωσατε ?????? Καμαρωστε τους !!!! Θαυμαστε τους !!!! Οτι εκαναν οι Γερμανοι κατακτητες το 1941...πηγαν να κανουν οι .......συγκυβερνωντες υπηρετες των Γερμανων !!!!! ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣ........!!!!!!!!!!! Ειμαι καλα !!!! Μην ανησυχειτε !!! Κουραστηκα, ψηθηκα απ'τον ηλιο, αλλα ειμαι καλα !!! Ημουν μεσα στην ...κλωτσοπατιναδα , αλλα με βοηθησαν συνασθενεις !!!! Με στηριζαν !!!!!!! Δεν φοβηθηκα !!!! Θυμωσα , μονο!!!!Θυμωσα ΠΟΛΥ !!!!!!!!! Με τα ..ΚΤΗΝΗ !!!!!!!!Οταν εχεις δικιο, οταν δεν εχεις τιποτα πια να χασεις, οταν θυμωνεις...ΔΕΝ φοβασαι !!!!!! Αυτα , προς το παρον !!! Τα υπολοιπα προσεχως !!!!Εχουμε δρομο ακομα!!!!! Ο αγωνας συνεχιζεται !!!!!!!!!!!!!!!!
 #78403  από Louiza
 Πέμ Σεπ 27, 2012 9:02 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
κατερινα 55 έγραψε:ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ! Αστυνομικοί χτύπησαν και κλώτσησαν τα άτομα με αναπηρία έξω από τη Βουλή



http://www.newsit.gr/default.php?pname= ... 44&catid=3
Τους ειδατε ????? Τους καμαρωσατε ?????? Καμαρωστε τους !!!! Θαυμαστε τους !!!! Οτι εκαναν οι Γερμανοι κατακτητες το 1941...πηγαν να κανουν οι .......συγκυβερνωντες υπηρετες των Γερμανων !!!!! ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣ........!!!!!!!!!!! Ειμαι καλα !!!! Μην ανησυχειτε !!! Κουραστηκα, ψηθηκα απ'τον ηλιο, αλλα ειμαι καλα !!! Ημουν μεσα στην ...κλωτσοπατιναδα , αλλα με βοηθησαν συνασθενεις !!!! Με στηριζαν !!!!!!! Δεν φοβηθηκα !!!! Θυμωσα , μονο!!!!Θυμωσα ΠΟΛΥ !!!!!!!!! Με τα ..ΚΤΗΝΗ !!!!!!!!Οταν εχεις δικιο, οταν δεν εχεις τιποτα πια να χασεις, οταν θυμωνεις...ΔΕΝ φοβασαι !!!!!! Αυτα , προς το παρον !!! Τα υπολοιπα προσεχως !!!!Εχουμε δρομο ακομα!!!!! Ο αγωνας συνεχιζεται !!!!!!!!!!!!!!!!

Τους είδαμε και δακρύσαμε και ανατριχιάσαμε ολόκληροι όταν βλέπεις να γίνονται τέτοια πράγματα. Δεν νιώσανε οι εκείνοι τύψεις; Δεν νιώσανε ενοχές για τις πράξεις τους; Όλα αυτά τα χτυπήματα είναι κατακριτέα σε οποιοδήποτε άνθρωπο και αν συμβούν. Ένα παραπάνω σε ανθρώπους που δεν μπορούν να αντιδράσουν για κανένα λόγο. Να βλέπεις να αγωνίζονται για τα φάρμακα τους, για την νοσηλεία τους, για τη ζωή τους και όχι για τις πισίνες, τα κότερα και την πλούσια ζωή. Αγωνίζονται γι’ αυτά που τα νομίζαμε αυτονόητα, αλλά που τελικά δεν είναι. ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ, ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!
 #78412  από billios
 Πέμ Σεπ 27, 2012 11:27 pm
Εγω περιμενω να δω ποτε τελικα θα υπαρξει ενας παντελωνατος να μας οργανωσει για να παμε να τους :obscene-sexualdoggy: χωρις :obscene-sexualvlick: .
Πας ομορφα και ηρεμα να διαδηλωσεις [δικαιωμα κατοχυρωμενο] και μοιραζουν παστελια ανεξαιρετως,[εντολη ανωθεν-no mercy] προφανως ο ηρεμος τροπος εκφρασης ισοδυναμη με ξυλο. Ψηνομαι πολλυ να το γυρισω τουμπαλι .
Αννα ευτηχως που τη γλυτωσες [ακου τωρα τι λεω στη γυναικα ! ακου !!] απο τα ανδρικελα,να προσεχεις.
Εγω παιδια δουλευα και δυστηχως δεν μπορουσα να παραστω,δυστηχως..