• Επιδομα ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤ?

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #69352  από NikoleScully
 Δευ Μαρ 26, 2012 11:57 am
Καλημερα παιδια!
Εχω μια ερωτηση.....ηταν να πληρωθω Ιανουαριο αλλα τελικα πληρωθηκα Φεβρουαριο,τωρα που ηταν να πληρωθω Μαρτιο δεν εχει ερθει ακομα τιποτα,το χανω?
Ξερει κανεις τιποτα?
 #69359  από NikoleScully
 Δευ Μαρ 26, 2012 1:05 pm
NikoleScully έγραψε:Καλημερα παιδια!
Εχω μια ερωτηση.....ηταν να πληρωθω Ιανουαριο αλλα τελικα πληρωθηκα Φεβρουαριο,τωρα που ηταν να πληρωθω Μαρτιο δεν εχει ερθει ακομα τιποτα,το χανω?
Ξερει κανεις τιποτα?


Τωρα το θυμηθηκα οτι οταν πηγα και εκανα απογραφη στα κεπ μου ζητησαν και λογαριασμο τραπεζης και πηγα και ανοιξα,υπαρχει περιπτωση να τα βαζουν πλεον στην τραπεζα?
 #69362  από Γιάννης
 Δευ Μαρ 26, 2012 1:49 pm
NikoleScully έγραψε:Τωρα το θυμηθηκα οτι οταν πηγα και εκανα απογραφη στα κεπ μου ζητησαν και λογαριασμο τραπεζης και πηγα και ανοιξα,υπαρχει περιπτωση να τα βαζουν πλεον στην τραπεζα?
Μάλλον πας ταμείο :laughing-rolling:
 #69367  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Μαρ 26, 2012 4:19 pm
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !!!!Εννοεις το επιδομα της προνοιας ?????? Αν, προκειται γι αυτο, απ'οτι διαβασα στο disabled.gr forum , θα δοθει αρχες Απριλη !!!!!!! Με τον ιδιο τροπο, οπως δινοταν μεχρι τωρα !!!!!.....ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ.....Περισσοτερα, μπορεις να διαβασεις στο disabled.gr :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
 #69373  από NikoleScully
 Δευ Μαρ 26, 2012 4:55 pm
Ναι για το επιδομα προνοιας λεω,ναι αλλα ετσι μου τρωνε τον 1 μην,γιατι πληρωθηκα Νοεμ 2011,μετα ηταν Ιαν 2012 αλλα το πηρα Φεβ 2012 λογο καποιας καθυστερησης της προνοιας(πηρα και ρωτησα)και κανονικα ειναι για να παρω τον Φεβρ-Μαρτιο,αν παρω αρχες Απριλη χαιρω πολυ μου τρωνε τον ενα μηνα!
 #69379  από kostass36
 Δευ Μαρ 26, 2012 7:12 pm
k egw piga na parw to epidoma apo to taxydromio exw kanei tin epitagi post restan den xserane na mou poune ayth tin bdomada i tin alli lene pou tha mathoume;;
 #69380  από NikoleScully
 Δευ Μαρ 26, 2012 8:14 pm
Μονο απο την προνοια...ΑΝ θα το σηκωσουν το ριμαδι το τηλεφωνο!!!!!!
 #69457  από βικυ
 Τετ Μαρ 28, 2012 12:14 pm
Καλημερα!
Τηλεφωνησα στην Προνοια.....δεν ξερουν ποτε θα πληρωθουμε.....
 #69502  από nick1981
 Πέμ Μαρ 29, 2012 12:51 pm
στη μητερα μου ειπαν με σιγουρια 4 Απριλιου!!!

ρε παιδια για σας το κανουν?να σας τα δωσουν ,νατα ξοδεψετε κ να μην εχετε να να παρετε αρνι????

βρε δεν πανε να γ///νε???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ..ΠΑΡΑΛΕΚΨΗ ΜΟΥ
 #69503  από NikoleScully
 Πέμ Μαρ 29, 2012 12:59 pm
Καταλαβα!!!!!!!!Με το αρνι στα ονειρα θα μεινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οχι σε αρνι βεβαια θα πανε τα λεφτα αλλα σε λογαριασμους και τα αναγκαια ψωνια!!!!