• ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΙΚΑ Η ΕΟΠΥΥ???? ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #69037  από EFFIE
 Δευ Μαρ 19, 2012 10:22 pm
παιδια καλησπερα!!!!!!!!!
δεν εχω καταλαβει ρε παιδια, απο ποτε θα περνουμε τα κο.......φαρμακα μας απο φαρμακειο του ΕΟΠΥΥ??
αυριο δηλαδη που εχω να παρω το copaxone θα παω στο φαρμακειο του ικα η φαρμακειο ΕΟΠΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ????????? :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:
 #69038  από zgouriazmenos
 Δευ Μαρ 19, 2012 10:48 pm
Καλησπέρα EFFIE...
ΕΟΠΥΥ και ικα είναι ένα και το αυτό! Πλέον η επίσημη ονομασία του ικα είναι ΕΟΠΠΥ! Εμείς πάντως αρχές του μήνα πήταμε της ενέσης του συζύγου από το φαρμακέιο του ικα (δλδ ΕΟΠΥΥ πλέον)
 #69041  από EFFIE
 Δευ Μαρ 19, 2012 10:54 pm
zgouriazmenos έγραψε:Καλησπέρα EFFIE...
ΕΟΠΥΥ και ικα είναι ένα και το αυτό! Πλέον η επίσημη ονομασία του ικα είναι ΕΟΠΠΥ! Εμείς πάντως αρχές του μήνα πήταμε της ενέσης του συζύγου από το φαρμακέιο του ικα (δλδ ΕΟΠΥΥ πλέον)
αμαν ρεζιλι παιδια!!!!!!!!!!Φαντασου τι μπορεις να παθεις μ αυτα που γινονται ειτε εχεις ειτε δεν εχεις σκλυρηνση!!!
με ξεμπλοκαρες μπορω να πω!!!

:text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow:
 #69042  από zgouriazmenos
 Δευ Μαρ 19, 2012 11:03 pm
Στην τελευταία πόλη που κατοικούσαμε ευτυχώς οι υπάλληλοι στο ικα ηταν εξυπηρετικότατοι (πρωτόγνωρο!!!) και με ενημέρωσαν για την σωστή πλέον παραγγελία των φαρμάκων! Σ'αυτήν που είμαι τώρα δεν ξέρω τι παίζει αλλά όταν θα έρθει η ώρα βλέπουμε!
 #69043  από EFFIE
 Δευ Μαρ 19, 2012 11:20 pm
zgouriazmenos έγραψε:Στην τελευταία πόλη που κατοικούσαμε ευτυχώς οι υπάλληλοι στο ικα ηταν εξυπηρετικότατοι (πρωτόγνωρο!!!) και με ενημέρωσαν για την σωστή πλέον παραγγελία των φαρμάκων! Σ'αυτήν που είμαι τώρα δεν ξέρω τι παίζει αλλά όταν θα έρθει η ώρα βλέπουμε!
δυστυχως ουτε αυτοι που τα βγαζουνε δε ξερουν τι παιζετε.....
 #69056  από EFFIE
 Τρί Μαρ 20, 2012 2:30 pm
4 ωρες για να παρω τις ενεσεις μου στο φαρμακειο του ικα πειραιως.
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!
δεν εχω καταλαβει ακομα απο που αλλου μπορουμε να περνουμε τις ενεσεις....???