• ΠΡΩΙΝΙΟΣ ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.....

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #65082  από EFFIE
 Πέμ Δεκ 08, 2011 8:43 pm
αυριο ραντεβου με επιτροπη........ :sad-pacing: :sad-pacing: :sad-pacing:
εχω τοσο αγχος και τοση στεναχωρια, δοξα το Θεο ειμαι καλα και δεν θα βρουνε τιποτα σε εμενα, αυτο δε σημαινει οτι δεν πασχω απο την ανιατη εξελικτικη παλιοασθενεια, παρ΄ολα αυτα δε πιστευω οτι θα καταφερω να τους αποσπασω το πολυποθητο πια 67%, και οχι μονο αυτο, μενω και ανασφαλιστη απο το τελος του χρονου...... :confusion-seeingstars: :confusion-seeingstars:
 #65084  από billios
 Πέμ Δεκ 08, 2011 9:31 pm
Καλη επητυχια και χωρις αγχος,ενημερωσε μας για το τι και πως.
 #65086  από kath
 Πέμ Δεκ 08, 2011 9:43 pm
Καλη επιτυχια κ απο μενα EFFIE!Περιμενουμε νεα σου
 #65088  από kate2002
 Πέμ Δεκ 08, 2011 9:52 pm
kaλή τυχη!!!! :greetings-waveyellow:
 #65092  από Μιμικαμ
 Πέμ Δεκ 08, 2011 10:11 pm
Εφη μου, καλή τύχη κι απ'εμένα, προσπάθησε οσο γίνεται να μην είσαι αγχωμένη,,...αν και αυτό ισως σε βοηθήσει περισσότερο....εύχομαι ολα καλά να σου πάνε..... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #65093  από EFFIE
 Πέμ Δεκ 08, 2011 10:20 pm
Μιμικαμ έγραψε:Εφη μου, καλή τύχη κι απ'εμένα, προσπάθησε οσο γίνεται να μην είσαι αγχωμένη,,...αν και αυτό ισως σε βοηθήσει περισσότερο....εύχομαι ολα καλά να σου πάνε..... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
θα προσπαθησω..........το πολυ πολυ να βαλω και τα κλαματα για το πως κατεληξα ετσι, κ αλλοι θα νομιζουν οτι το κανω κ επιτηδες κ ολας... :sad-roulette: :sad-roulette:
ευχαριστω πολυ!!!! :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
 #65097  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Δεκ 08, 2011 11:28 pm
EFFIE έγραψε:αυριο ραντεβου με επιτροπη........ :sad-pacing: :sad-pacing: :sad-pacing:
εχω τοσο αγχος και τοση στεναχωρια, δοξα το Θεο ειμαι καλα και δεν θα βρουνε τιποτα σε εμενα, αυτο δε σημαινει οτι δεν πασχω απο την ανιατη εξελικτικη παλιοασθενεια, παρ΄ολα αυτα δε πιστευω οτι θα καταφερω να τους αποσπασω το πολυποθητο πια 67%, και οχι μονο αυτο, μενω και ανασφαλιστη απο το τελος του χρονου...... :confusion-seeingstars: :confusion-seeingstars:
Μη μασας.....βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........!!!!! Διεκδικεις πραγματα που....ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ.....!!!!!!ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ !!!!!!Θυμησου τις συμβουλες της....δασκαλας......Καλη δυναμη.... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: