• Ειδοποιηση Κ.Ε.Π.Α

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #65483  από nikolaras
 Σάβ Δεκ 17, 2011 11:48 am
Καλημερα φιλοι κ ομοιοπαθεις θα ηθελα να ρωτησω κατι . Τα κουφετα του ΙΚΑ με θυμηθηκαν τωρα τις γιορτες (τα γλυκα μου)

Με ειδοποιησαν να παω στο ΙΚΑ συγκεκριμενα λογω οτι κατοικω καλλιθεα γρυπαρη 147 λεω να παω να τους τιμησω... Απλα θα ηθελα να ρωτησω μαζευω τα δικαιολογιτικα που μου ζητανε . Πρεπει να παω ο ιδιος να κανω αιτηση για να περασω επιτροπη ? Η μπορει να παει ο πατερας μου οπως την 1η φορα ? Δεν εχω και την ορεξη τους να τραβιεμαι να συμπληρωνω χαρτια και να παρακαλαω το καθε Μ@Λ@Κ@ να μου δοσει την συρα του επειδη δεν την παλευω ποολυ ωρα σε κλειστους χορους με πολυ κοσμο και ορθιος ... Αυτη ειναι η ερωτηση μου καλες γιορτες και με υγεια να εχουμε
 #65491  από manoula 2
 Σάβ Δεκ 17, 2011 6:56 pm
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΑΝ ΠΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Η ΚΕΠ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ!ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΡΟΧΘΕΣ.ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ Κ ΚΕΠΑ!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!
 #65579  από dafdim09
 Δευ Δεκ 19, 2011 10:31 pm
Καλησπερα και απο εμενα

Επειδη περασα πριν απο ενα μηνα απο επιτροπη, να σε ενημερωσω οτι μπορει να καταθεσει ο καθενας την αιτηση σου απλα πρεπει να του κανεις εξουσιοδοτηση. Εγω εβαλα τον πατερα μου γιατι δεν μπορουσα να καθομαι εκει τοσες ωρες. Βλεπεις η διαδικασια ειναι για ατομα με αναπηρια αλλα η διαδικασια του να κανεις την αιτηση ειναι για το Κουρδισταν. Κατεθεσα τα χαρτια μου στην Πειραιως. Αλλα για να παρεις αριθμο θα πρεπει να πας εκει απο τις 5 το πρωι. Σου ευχομαι να ειναι πιο ευκολη η διαδικασια για εσενα.