Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 9 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
Χωρίς σύνδεση
 Θέμα δημοσίευσης: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΙΚΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 3:38 pm 
 Προφίλ

Εξ'αιτίας ενός μπερδέματος του φαρμακοποϊού μου, βρέθηκα το πρωϊ στην Αγιου Κωνσταντίνου για να πάρω το Copaxone.
Ημουν εκεί στις 11 παρά 10 και πήρα αριθμό 220 ενω εξυπηρετουσαν το 140.
Αυτό γίνεται κάθε μέρα??? Υπήρχαν 100 άτομα στο πεζοδρόμιο-φαντάζομαι άρρωστοι, δεν περίμεναν τη σειρά τους να πάρουν τυρόπιτα!

Αν κάποιος είναι "πελάτης" ας πει την εμπειρία του.

Ευχαριστώ

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΙΚΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 3:54 pm 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΟΥΝ ΟΙ <<ΑΣΘΕΝΕΙΣ>>.ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΕΠΙ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ <<ΠΕΛΑΤΙΣ>>ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ.ΥΠ'ΟΨΙΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΙΝΑ ΝΗΣΙΑ. :character-oldtimer:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 3:59 pm 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

μα τι ειναι αυτα που περιγράφετε;;; :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek:
ο Λοβέρδος τα εχει εξαφανισει αυτα τα φαινομενα! μας κανει πιο ευρωπαιους απο τη λοιπη ευρωπη!!!
:eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 4:11 pm 
 Προφίλ

kate2002 έγραψε:
μα τι ειναι αυτα που περιγράφετε;;; :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek:
ο Λοβέρδος τα εχει εξαφανισει αυτα τα φαινομενα! μας κανει πιο ευρωπαιους απο τη λοιπη ευρωπη!!!
:eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance: :eusa-dance:

έχεις δίκιο! Όλα τα γεροντάκια που περίμεναν όρθια στο πεζοδρόμια μου φάνηκαν πως ένιωθαν Ευρωπαίοι και μάλιστα από το Βορά..

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 4:14 pm 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

ααα γειά σου! :handgestures-salute: :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow: :eusa-dance: :eusa-dance: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 4:19 pm 
 Προφίλ

Alpha Tough έγραψε:
Εξ'αιτίας ενός μπερδέματος του φαρμακοποϊού μου, βρέθηκα το πρωϊ στην Αγιου Κωνσταντίνου για να πάρω το Copaxone.
Αυτό γίνεται κάθε μέρα??? Υπήρχαν 100 άτομα στο πεζοδρόμιο-φαντάζομαι άρρωστοι, δεν περίμεναν τη σειρά τους να πάρουν τυρόπιτα!

Ευχαριστώ

Καλησπερα !!! :teasing-neener: Συνηθως, αυτη ειναι η εικονα του φαρμακειου του ΙΚΑ !!! Μπορει να ειναι και λιγο καλυτερη ή λιγο χειροτερη !!!! Ειμαι κι εγω, παληα πελατισσα....Το μονο καλο ειναι η σωστη,ανθρωπινη συμπεριφορα και η τεραστια κατανοηση των υπαλληλων.....!!!!!!!!! :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 15, 2011 4:24 pm 
 Προφίλ

ΑΝΝΑ59 έγραψε:
Alpha Tough έγραψε:

Ευχαριστώ

Καλησπερα !!! :teasing-neener: Συνηθως, αυτη ειναι η εικονα του φαρμακειου του ΙΚΑ !!! Μπορει να ειναι και λιγο καλυτερη ή λιγο χειροτερη !!!! Ειμαι κι εγω, παληα πελατισσα....Το μονο καλο ειναι η σωστη,ανθρωπινη συμπεριφορα και η τεραστια κατανοηση των υπαλληλων.....!!!!!!!!! :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:

Κάτι είναι κι αυτό και μάλιστα κάτι πολύ σημαντικό. Νευρίασα πολύ πάντως.Αξίζουμε καλύτερες συνθήκες.Όλοι.Παντού.Ειδικά οι ηλικιωμένοι και οι ανήμποροι.

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 19, 2011 12:06 am 
 Προφίλ

Γεια σου!!

Πηγαινω στο φαρμακειο της "γειτονιας" που λεω...περιπου 3 χρονια. Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω συναντησει τεοιον χαμο σαν τον δικο σου! Αν χρειαστει να ξαναπας προτιμησε μεσημεριανες ωρες 12 και μετα και κοντα στο κλεισμο, 2 παρα δηλαδη ειναι τρελα!! Μπαινω κ βγαινω κυρια!!! Για δοκιμασε το.. Και φυσικα οχι στο ανοιγμα! Πανε ολοι!!!

Ελπιζω την επομενη φορα να μην εχεις τα ιδια...

:greetings-waveyellow:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 19, 2011 5:42 pm 
 Προφίλ

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εγώ (ως τώρα) δεν ασφαλίζομαι στο ΙΚΑ και μπορώ να τα προμηθεύομαι από το φαρμακείο της γειτονιάς μου.Κατά λάθος πήγα εκεί και είδα τι γινόταν. Αφού λέτε πως γενικά ξεμπερδευετε γρήγορα αυτό είναι πολύ καλό. :greetings-waveyellow:

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 9 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Ανενεργή η δημοσίευση θεμάτων
Ανενεργή η απάντηση θεμάτων
Ανενεργή η επεξεργασία θεμάτων
Ανενεργή η διαγραφή θεμάτων

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: