• ΝΕΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.......

  • Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
 #86563  από ΜΑΡΩ
 Τετ Φεβ 27, 2013 11:11 pm
Καλησπέρα και ευχαριστώ για την αποδοχή. Έχω διάγνωση εδώ και 17 μέρες και βρίσκομαι ήδη στη 16η μέρα θεραπείας με copaxone και παράλληλη κορτιζόνη απο το στόμα. Τα ερωτήματα πολλά! Η ανασφάλεια μεγαλύτερη! Μάλλον θα περάσουμε αρκετό καιρό παρεούλα!!! Καλώς σας βρήκα, λοιπόν.....................
 #86564  από sofia13
 Τετ Φεβ 27, 2013 11:46 pm
Eίναι πολύ δύσκολο κάθε φορά να καλωσορίζουμε νέο ασθενή, αλλά δεν γίνεται να μη το κάνουμε
Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας και αν θέλεις πές και κάτι παραπάνω για σένα.
 #86565  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 27, 2013 11:51 pm
sofia13 έγραψε:Eίναι πολύ δύσκολο κάθε φορά να καλωσορίζουμε νέο ασθενή, αλλά δεν γίνεται να μη το κάνουμε
Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας και αν θέλεις πές και κάτι παραπάνω για σένα.
Συμφωνω με τη Σοφια !!!!! Γλυκοπικρα τα καλοσωρισματα μας......!!!!Πες μας κατι παραπανω ! Η διαγνωση εγινε πριν 17 μερες και , αμεσως, αρχισες copaxone ???????? Καταλαβα καλα ?????????????? :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
 #86568  από billios
 Πέμ Φεβ 28, 2013 12:06 am
Καλως μας βρηκες και τουμπαλιν.
Καταλαβενω πως ηταν μια ηπια εξαρση της νοσου για να σου δωσουν κοπαξονι σαν αγωγη,καλα καταλαβα?
 #86569  από ΜΑΡΩ
 Πέμ Φεβ 28, 2013 12:09 am
billios έγραψε:Καλως μας βρηκες και τουμπαλιν.
Καταλαβενω πως ηταν μια ηπια εξαρση της νοσου για να σου δωσουν κοπαξονι σαν αγωγη,καλα καταλαβα?
Μου είπαν ότι έχω καλή πρόγνωση. Οχι κάτι άλλο.
 #86570  από ΜΑΡΩ
 Πέμ Φεβ 28, 2013 12:15 am
sofia13 έγραψε:Eίναι πολύ δύσκολο κάθε φορά να καλωσορίζουμε νέο ασθενή, αλλά δεν γίνεται να μη το κάνουμε
Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας και αν θέλεις πές και κάτι παραπάνω για σένα.

Πρίν 2 μήνες άρχισα να έχω πρόβλημα με το δεξί μου μάτι. Εβλεπα σκοτεινά. Και από 'κει ξεκίνησαν όλα!..............
 #86571  από Δημητρης24
 Πέμ Φεβ 28, 2013 12:24 am
ΜΑΡΩ έγραψε:
sofia13 έγραψε:Eίναι πολύ δύσκολο κάθε φορά να καλωσορίζουμε νέο ασθενή, αλλά δεν γίνεται να μη το κάνουμε
Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας και αν θέλεις πές και κάτι παραπάνω για σένα.

Πρίν 2 μήνες άρχισα να έχω πρόβλημα με το δεξί μου μάτι. Εβλεπα σκοτεινά. Και από 'κει ξεκίνησαν όλα!..............

"Καλως" ηρθες κ απο μενα Μαρω.. κ εγω καπως ετσι ξεκινησα πριν απο 6-7 χρονια αλλα ολα ηταν αντιθετα!! αριστερο ματι και λαμψη!!! :) :) :) ενα θα σου πω εγω!!! ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!!!

Υ.Γ. και αλλα 2 !!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!!!