• ΕΧΩ ΣΚΠ Η ΟΧΙ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...

  • Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
 #75837  από yamd
 Κυρ Ιούλ 29, 2012 10:12 pm
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΟΔΙΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΠΙΕΣΗ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΟΙΑΣΑΝΕ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΝ ΠΟΔΙΟΝ ΣΤΙΣ ΓΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΝΟΙΟΘΩ ΝΑ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ Κ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙ ΜΕΣΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗΣ ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΙΘΗΚΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝΕ ΚΑΘΑΡΕΣ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΥΣ ΣΕ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΣΕ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΙ ΕΧΩ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΓΧΟΣ Κ ΕΝΑΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΠΑΘΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ.ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΝΟΙΟΘΩ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΕ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΟΙΟΘΩ ΚΑΙ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ?Ο ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Η ΑΝ ΕΠΕΙΔΗΝΩΘΟΥΝΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΚΠ?ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΣΗΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ?ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΩ..
 #75838  από Φαίδρα
 Κυρ Ιούλ 29, 2012 10:43 pm
Καλησπέρα και καλώς ήρθες!
Δεν νομίζω πως μπορεί κάποιος από εδώ να σου πει εάν έχεις ή όχι ΣΚΠ. Είναι πολύ θετικό το ότι οι μαγνητικές σου είναι καθαρές πάντως!
Το θέμα με την ΣΚΠ είναι ότι δίνει συμπτώματα τα οποία υπάρχουν και σε άλλες παθήσεις.
Για την ώρα μην πανικοβάλλεσαι. Ξέρω από πρώτο χέρι πως είναι να μην σου βρίσκουν οι ιατροί τι έχεις κι εσύ απλά να συνεχίζεις να υποφέρεις.
Το άγχος λένε επιδεινώνει όλες τις παθήσεις. Οπότε ότι κι αν αποδειχθεί τελικά, προσπάθησε να ηρεμήσεις (ξέρω πως αυτό που λέω ακούγεται κλασσικό και ίσως ακατόρθωτο) αλλά αφού έχεις κι ένα παιδάκι, αξίζει να το προσπαθήσεις.

Να σου ζήσει το παιδί και καλή δύναμη!
 #75849  από yamd
 Δευ Ιούλ 30, 2012 1:13 pm
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ..ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ?ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ?ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ?ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΝΟΙΟΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΚΑΤΑΒΑΛΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΥΝΑΜΗ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΝΟΙΟΘΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΝ ΠΟΔΙΩΝ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ..ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..
 #75851  από κατερινα 55
 Δευ Ιούλ 30, 2012 1:23 pm
Μήπως θα ήταν προτιμότερο να πας στα επείγοντα ενός εφημερεύοντος νοσοκομείου;
Να γίνη εισαγωγή και να το ψάξουν όόόόλες οι ειδικότητες προκειμένου να βρεθεί μια άκρη;
Αλλιώς γυρνώντας απο ειδικότητα σε ειδικότητα χάνεις χρόνο και αποτέλεσμα τίποτα.
Πρέπει να πάρεις απόφαση γρήγορα και να μην αφήνεις να σε ταλαιπωρεί το πρόβλημά σου.
Εύχομαι τα καλύτερα! :greetings-waveyellow:
 #75852  από Φαίδρα
 Δευ Ιούλ 30, 2012 1:33 pm
Σου έστειλα πμ. Αυτό που προτείνει η Κατερίνα55 μου φαίνεται το πιο σωστό!
 #75853  από manoula 2
 Δευ Ιούλ 30, 2012 2:03 pm
ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ Κ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ...ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 3 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΝΑ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!ΠΑΙΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!ΑΛΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΧΟΥΣ!!!!ΕΝΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΥΠΑΡΞΗ ΣΚΠ!!!!
 #75862  από Dimitris-56
 Δευ Ιούλ 30, 2012 11:10 pm
Καλησπέρα και σου εύχομαι να είναι μόνο το άγχος σου !!! Η Κατερίνα 55 έχει σίγουρα δίκιο !!! Πέντε χρόνια με ταλαιπωρούσαν !!!
 #75863  από yamd
 Τρί Ιούλ 31, 2012 3:01 am
ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΕΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΩ ΥΠΗΡΧΕ Η ΣΚΠ?ΥΠΟΥΛΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ..ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ?
 #75864  από yamd
 Τρί Ιούλ 31, 2012 10:14 am
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΥΠΕΦΙΚΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΟΠΤΙΚΗ ΝΕΥΡΙΤΙΔΑ ΘΑ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΕ?