• 15 ΧΡΟΝΙΑ MS -2

  • Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
 #53222  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Μάιος 25, 2011 1:59 pm
SOUR ! ΑΣ ΒΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΕ....Α ΤΟΥΣ ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑΜΕΙΑ ,ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ! ΕΜΕΝΑ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΙΨΟΥΝ ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΑΑΑΑΑΑ!!! ΕΤΣΙ ,ΕΜΕΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ,ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΗ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ! ΚΡΕΜΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥ "ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ" ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΚΑ ! ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ,ΣΥΣΤΗΣΕ 3 ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ Η ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ , ΤΕΛΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙ Η ΙΔΙΑ... :confusion-seeingstars: ΑΥΤΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ! ΑΗΔΙΑΣΑ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ,ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ 0% ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ! ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΖΗΤΙΑΝΕΥΩ ! ΓΙΑΤΙ ? ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΚΛΙΟΙ ! ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΕ ,ΠΑΡΑΔΟΠΙΣΤΕ ΙΚΑΤΖΗ !!! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΕΡΝΙΚΙΑ ΝΥΧΙΩΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ,ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΕ ΣΚΠ ! που λεει ο λογος ,μη το παρετε στα σοβαρα κοριτσια ! ΑΥΤΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΣΥΝΑΣΘΕΝΕΙΣ !ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ,ΝΑ ΤΙΜΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ! ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΖΗΤΑΜΕ ! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ! ΒΛΑΚΩΔΩΣ ΜΗΠΩΣ ? :greetings-waveyellow:
 #53227  από LL--MM
 Τετ Μάιος 25, 2011 3:37 pm
Γιατί άραγε μου θυμίζεις τόοοσα πολλά;;; Και στα της σκπ, και στα άλλα...
Η κατάσταση είναι αυτή, πρέπει να την ...αποδεχτείς, πως τολμάμε να μην την αποδεχόμαστε!
Να είσαι καλά!

Μα, και εγώ, κι εγώ κατά τ'άλλα... αλλά τα κατ'αυτά, πως λύνονται;
 #53228  από pelopidas
 Τετ Μάιος 25, 2011 3:41 pm
απαντηση απο την casablanca:
play it again, Sam!