• ΜΙΖΕΡΙΑ

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #23043  από ANEMOS
 Πέμ Μαρ 25, 2010 12:24 pm
ΚΑΛΗΜΕΡΑ :lol:
ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΖΕΡΙΑ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ :?: :?:
ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ,ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΕΚΕΙΝΟ ,ΚΛΠ..............
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ :!:
 #23048  από soulla
 Πέμ Μαρ 25, 2010 3:30 pm
σαν τον άνεμο δυστυχώς που κινήται με φοβερή ταχύτητα και ταξιδεύει στον κόσμο και βλέπει και ξέρει ότι στον κόσμο συμβαίνουν διάφορα και ξέρει ότι αλλάζουν τα δεδομένα στη ζωή είτε το θέλουμε είτε όχι :arrow: ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ δεν επιλέγεις την μιζέρια αλλά ούτε την ευφορία ,δεν επιλέγεις την ζωή ούτε τον θάνατο ούτε γεννηθηκες γιατι το επελεξες και ούτε και θα πεθάνεις την στιγμή που θα θέλεις δεν έχει κάνει κανείς συμβόλαιο που να λέει θα ζήσω καλά γιατί το θέλω ή θα ζήσω μίζερα
πολλές φορές οι τελευταίοι έρχονται πρώτοι και οι πρώτοι καταλήγουν τελευταίοι
 #23050  από Μαριάννα
 Πέμ Μαρ 25, 2010 3:59 pm
soulla έγραψε:σαν τον άνεμο δυστυχώς που κινήται με φοβερή ταχύτητα και ταξιδεύει στον κόσμο και βλέπει και ξέρει ότι στον κόσμο συμβαίνουν διάφορα και ξέρει ότι αλλάζουν τα δεδομένα στη ζωή είτε το θέλουμε είτε όχι :arrow: ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ δεν επιλέγεις την μιζέρια αλλά ούτε την ευφορία ,δεν επιλέγεις την ζωή ούτε τον θάνατο ούτε γεννηθηκες γιατι το επελεξες και ούτε και θα πεθάνεις την στιγμή που θα θέλεις δεν έχει κάνει κανείς συμβόλαιο που να λέει θα ζήσω καλά γιατί το θέλω ή θα ζήσω μίζερα
πολλές φορές οι τελευταίοι έρχονται πρώτοι και οι πρώτοι καταλήγουν τελευταίοι

Ομολογω οτι μου άρεσε παρα πολυ !!!!
 #23051  από ANEMOS
 Πέμ Μαρ 25, 2010 4:31 pm
Μαριάννα έγραψε:
soulla έγραψε:σαν τον άνεμο δυστυχώς που κινήται με φοβερή ταχύτητα και ταξιδεύει στον κόσμο και βλέπει και ξέρει ότι στον κόσμο συμβαίνουν διάφορα και ξέρει ότι αλλάζουν τα δεδομένα στη ζωή είτε το θέλουμε είτε όχι :arrow: ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ δεν επιλέγεις την μιζέρια αλλά ούτε την ευφορία ,δεν επιλέγεις την ζωή ούτε τον θάνατο ούτε γεννηθηκες γιατι το επελεξες και ούτε και θα πεθάνεις την στιγμή που θα θέλεις δεν έχει κάνει κανείς συμβόλαιο που να λέει θα ζήσω καλά γιατί το θέλω ή θα ζήσω μίζερα
πολλές φορές οι τελευταίοι έρχονται πρώτοι και οι πρώτοι καταλήγουν τελευταίοι

Ομολογω οτι μου άρεσε παρα πολυ !!!!

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ,ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΖΕΡΙΑΖΟΥΜΕ
 #23054  από soulla
 Πέμ Μαρ 25, 2010 4:39 pm
[youtube]Vg1FwaGlSI4[/youtube]
 #23055  από ANEMOS
 Πέμ Μαρ 25, 2010 4:43 pm
soulla έγραψε:[youtube]Vg1FwaGlSI4[/youtube]

SOULLA ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ :lol:
 #23056  από soulla
 Πέμ Μαρ 25, 2010 4:50 pm
πάντα είμαι εχτός θέματος αυτό είναι το μόνο σίγουρο :o όταν δεν ζήσεις νομίζεις ότι θα το νικήσεις πολύ θα ήθελα να ήμουν και εχτός σκλήρυνσης όλα μες το παιχνίδι είναι σου εύχομαι να μην το ζήσεις ή να βρεθεί κάτι πριν να σε ακουμπήσει και πίστεψε με δεν έχει το χάδι της μάνας αλλά είναι βάρβαρο το χάδι της :cry:
 #23057  από ANEMOS
 Πέμ Μαρ 25, 2010 4:53 pm
soulla έγραψε:πάντα είμαι εχτός θέματος αυτό είναι το μόνο σίγουρο :o όταν δεν ζήσεις νομίζεις ότι θα το νικήσεις πολύ θα ήθελα να ήμουν και εχτός σκλήρυνσης όλα μες το παιχνίδι είναι σου εύχομαι να μην το ζήσεις ή να βρεθεί κάτι πριν να σε ακουμπήσει και πίστεψε με δεν έχει το χάδι της μάνας αλλά είναι βάρβαρο το χάδι της :cry:
ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 #23058  από soulla
 Πέμ Μαρ 25, 2010 5:09 pm
στο καλό να πας και να μας έρχεσαι εδώ θα είμαστε :lol: τα άλλα τα παιδιά δεν είναι μίζερα όπως εσύ το είπες ορισμένοι έιμαστε οι μίζεροι εγώ είμαι
υπόψην δεν έβγαλα κανένα συμπέρασμα εύχη σου έδωσα να μην σε ακουμπήσει ή αν σε έχει ήδη μπράβο που δεν είσαι μίζερος ο κάθε ένας αντιδρά διαφορετικά ίσως να μην είμαστε όλοι δυνατοί

ο μεγαλύτερος πειρασμός του ανθρώπου είναι....
να συμβιβαστεί με τα λίγα.
 #23059  από ANEMOS
 Πέμ Μαρ 25, 2010 5:29 pm
soulla έγραψε:στο καλό να πας και να μας έρχεσαι εδώ θα είμαστε :lol: τα άλλα τα παιδιά δεν είναι μίζερα όπως εσύ το είπες ορισμένοι έιμαστε οι μίζεροι εγώ είμαι
υπόψην δεν έβγαλα κανένα συμπέρασμα εύχη σου έδωσα να μην σε ακουμπήσει ή αν σε έχει ήδη μπράβο που δεν είσαι μίζερος ο κάθε ένας αντιδρά διαφορετικά ίσως να μην είμαστε όλοι δυνατοί

ο μεγαλύτερος πειρασμός του ανθρώπου είναι....
να συμβιβαστεί με τα λίγα.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟ
ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΟΜΩΣ