• ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ & ΝΕΥΡΑ-ΘΥΜΟΣ!!!

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #10612  από costas
 Κυρ Οκτ 25, 2009 8:22 pm
8-)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος costas την Σάβ Νοέμ 07, 2009 8:13 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #10661  από manos81
 Δευ Οκτ 26, 2009 12:37 pm
OPOTE KANW BETAFERON KATHOME STO PARATHIRO KAI VLEPW EKSO TI NIXTA KAI ARXIZW KAI METAMORFONOME...VGAZW TRIXES STO METOPO TA NIXIA MOU MEGALONOUN TA DONTIA MOU GINONTE MITERA.....AN DEN EXW STO PSIGIO KANENA KOTOPOULAKI TETE TIN PLIRONEI TO KONTINOTERO KOTETSI...AYTA GIA MENA :D

PLAKITSA...DEN MOU EXEI TIXI KATI ANALOGO..ISOS EINAI PSIXOLOGIKO.
 #10748  από LL--MM
 Τρί Οκτ 27, 2009 6:08 pm
Περαστικά σου, Μαράκι! Πάλι καλά που ο γιατρός σου βλέπει τη διαφορά και είναι, ελπίζω για σένα, τουλάχιστον, και άνθρωπος... Το είδος σπανίζει, όπως ξέρουμε όλοι... Αχ, γιατί να μή μου έδιναν αυτοί οι ανεγδήγητοι μυοχαλαρωτικά όταν είχα τους σπασμούς στη δεξιά πλευρά;;; :P
 #10776  από Maria77
 Τετ Οκτ 28, 2009 5:32 pm
Σ΄ευχαριστώ πολύ LL--MM μου! Ευτυχώς που ο γιατρός μου πάντα ανταποκρίνεται και μου λύνει το πρόβλημα! Είχα τρελαθεί απο την αγωνία μου μήπως έπαθα PML! Ευτυχώς με καθησύχασε και μετά τα μυοχαλαρωτικά τώρα είμαι πολύ καλύτερα!
 #10949  από litsaM
 Σάβ Οκτ 31, 2009 12:58 pm
καλημερα.μαρια 77 καποια στιγμη το ειχα πει κι εγω μετα την ενεση(rebiff) σκοτωνα ανθρωπο χωρις λογο :) ο γιατρος μου ειχε πει τοτε οτι ειναι μαλλον ο συνδυασμος ιντερφερονης και depon.μολις σταμάτησα το depon μου περασαν ολα αυτα.βεβαια προσφατα που ηπια μια μερα mesulid για πονοκεφαλο παλι σκοτωνα ανθρωπο διχως λογο.τελικα μπορει να φταινε τα φαρμακα,τι να πω!
 #10966  από Maria77
 Σάβ Οκτ 31, 2009 7:26 pm
Σ΄ευχαριστώ LitsaM για την απάντηση! Και εγώ πιστεύω πως επηρεάζουν τα φάρμακα! Εξάλλου ασθένεια του νευρικού συστήματος έχουμε...όλα αυτά κάπως θα σχετίζονται μεταξύ τους!