• ΒΟΗΘΕΙΑ....

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #9209  από costas
 Κυρ Σεπ 27, 2009 9:57 am
:lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος costas την Σάβ Νοέμ 07, 2009 8:02 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #9216  από litsa
 Κυρ Σεπ 27, 2009 11:37 am
καλό μας παιδάκι,...
στην τελική γιατί πρέπει να έχεις σκπ???
ο πανικός ειναι ο χειρότερος σύμβουλος..
πρωτα πρέπει να αποκλεισθούν χίλιοι λόγοι και μετά θα είναι σκπ..
και απομυελυνώσεις υπάρχουν ένα σωρό...
επίσης τα μουδιάσματα συμβαίνουν και απο κοίλες στους μεσοσπονδυλίους δίσκους...
οπότε ...χαλαρά....
 #9224  από Lena
 Κυρ Σεπ 27, 2009 5:04 pm
NIKO PROSPATHISE NA IREMISEIS. KATALAVAINOUME PWS OLOI TO ZISAME. KAI TO IDIO EKANA ME SENA OLOI MERA KAI NYKTA DIAVAZA. IREMISE KAI PERIMENE NA DEIS TI THA SOUPEI O YIATROS STIN TELIKI. ESY OPWS PAS THA RRWSTISEIS APO MONOSSOU. DES KAI KANENA PSYXOLOGO...EMENA AN DEN ITAN I KOINWNIKH LEITOURGOS STON SYNDESMO K O PSYXOLOGOS (PSYSIKA XREIASTIKA KAI ANTIKATATHLIPTIKA EGW LOGW T SHOK) THA TRELLAINOMOUN. EITE EINAI SKP EITE DEN EINAI NA TO THYMASAI OLA THA PANE KALA MONO AN IREMISEIS. TO MOUDIASMA TWN DAKTYLWN TWN XERIWN DEN AKOUGETAI NA NAI TIS SKP. PRIN MOUDIASOUN TA PODIA TA ENIWTHES NA KRYWNOUN?
 #9238  από nick1981
 Κυρ Σεπ 27, 2009 9:12 pm
Σας ευχαριστω πολυ ολους για τη συμπαρασταση σας.
οχι τα ποδια μου δεν τα ενιωθα ποτε κρυα.κ μονο το μπροστινο τμημα.το πελμα, οχι την πατουσα. αθλουμαι πολυ κ γι αυτο κ οι γιατροι ψαχνονται. κ τα χερια ειναι μονο τα δαχτυλα κ δυναμη εχουν κ δεν ειναι σταθερο,ποτε λιγο πιο πολυ κ ποτε λιγοτερο..ευχομαι να ειστε καλα ολοι κ να εχετε πολυ αραια ωσεις.παντως απο τη ερευνα που εκανα η επιστημη προχωραει γοργα χρονο με το χρονο.
ηδη θα κυκλοφορησουν χαπακια αλλα ισως να δεν ειναι κ πολυ καλο να χρησιμοποιηθουν απο τωρα λογω των παρενεργειων που θα επιφερουν. δεν οφελει να σκεφτομαι το τι συμπτωματα εχει η ms γιατι καθε ανθρωπος τα εμφανιζει με διαφορετικη ενταση κ δεν ειναι κ τα ιδια. προσπαθω να μη το σκεφτομαι για να μην τρεχω κ σε ψυχολογους κ τα μουδιασματα επιμεινουν.
Εχω δεν εχω, στο forum θα συνεχισω να μπαινω γιατι ειδτε καλη παρεα.κ σημερα δεν μπηκα γιατι απο το πρωι ηταν κομμενο το ρευμα