• γιατροι στην αθηνα

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #100502  από Βιβή
 Πέμ Μαρ 06, 2014 8:34 pm
Καλησπερα.
Εχετε να μου προτεινετε καποιον καλο νευρολογο στην ΑΘηνα?
 #100503  από billios
 Πέμ Μαρ 06, 2014 9:02 pm
Το 'καλος' ειναι εντελως σχετικο,μα εντελως ομως.
Αν θελεις γιατρο 'ονομα' εχω να σου αραδιασω 5-6 και βασικα μπορεις να τους βρεις μονη σου γιατι ειναι επιμελητες-τριες,διευθηνταδες-ιες στα νοσοκομεια που ασχολουνται με την παθηση μας.
Βασικα με το 'καλος' τι ακριβως εννοης!
Καλος ανθρωπος?
Καλος επιστημονας?
Και τα δυο?
 #100504  από Βιβή
 Πέμ Μαρ 06, 2014 9:18 pm
billios έγραψε:Το 'καλος' ειναι εντελως σχετικο,μα εντελως ομως.
Αν θελεις γιατρο 'ονομα' εχω να σου αραδιασω 5-6 και βασικα μπορεις να τους βρεις μονη σου γιατι ειναι επιμελητες-τριες,διευθηνταδες-ιες στα νοσοκομεια που ασχολουνται με την παθηση μας.
Βασικα με το 'καλος' τι ακριβως εννοης!
Καλος ανθρωπος?
Καλος επιστημονας?
Και τα δυο?

Βασικα εννοω επιστημονα προς το παρον.θελω μια δευτερη γνωμη και θεωρω οτι η αθηνα εχει περισσοτερες επιλογες.
 #100505  από JoyZel
 Πέμ Μαρ 06, 2014 9:53 pm
Διαμαντας Δημήτρης και είναι μέλος της αμερικανικής Ακαδημίας Νευρολογίας...
Είναι στο Περιστέρι...
Δεν είναι μέσω ΕΟΠΠΥ..
Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημενη...
 #100511  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Μαρ 07, 2014 8:57 am
billios έγραψε:Το 'καλος' ειναι εντελως σχετικο,μα εντελως ομως.
Αν θελεις γιατρο 'ονομα' εχω να σου αραδιασω 5-6 και βασικα μπορεις να τους βρεις μονη σου γιατι ειναι επιμελητες-τριες,διευθηνταδες-ιες στα νοσοκομεια που ασχολουνται με την παθηση μας.
Βασικα με το 'καλος' τι ακριβως εννοης!
Καλος ανθρωπος?
Καλος επιστημονας?
Και τα δυο?
:smile-yes: :smile-yes: :smile-yes: :smile-yes: :smile-yes: :smile-yes: :smile-yes:
 #100525  από billios
 Παρ Μαρ 07, 2014 2:06 pm
Βιβή έγραψε:
billios έγραψε:Το 'καλος' ειναι εντελως σχετικο,μα εντελως ομως.
Αν θελεις γιατρο 'ονομα' εχω να σου αραδιασω 5-6 και βασικα μπορεις να τους βρεις μονη σου γιατι ειναι επιμελητες-τριες,διευθηνταδες-ιες στα νοσοκομεια που ασχολουνται με την παθηση μας.
Βασικα με το 'καλος' τι ακριβως εννοης!
Καλος ανθρωπος?
Καλος επιστημονας?
Και τα δυο?

Βασικα εννοω επιστημονα προς το παρον.θελω μια δευτερη γνωμη και θεωρω οτι η αθηνα εχει περισσοτερες επιλογες.
Βαρβατα ονοματα εχει το Αιγινητειο (3),το Γεννηματα (1)και το Αττικο(1).
Αν εχεις ασφαλεια ιδιωτικη η' αντεχεις οικονομικα εχει πολλυ καλους νευρολογους στο Μετροπολιταν
 #100542  από rodo
 Σάβ Μαρ 08, 2014 11:45 pm
Ξερει κανεις το γιατρο Κουντουρη και αν ναι τι?
 #100543  από litsa
 Κυρ Μαρ 09, 2014 12:11 am
μακριάαααααααααα από τον Κουντούρηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!!
 #100556  από soag
 Κυρ Μαρ 09, 2014 4:49 pm
Εμένα με παρακολουθεί ο Κυλιντηρέας,αν εξαιρέσεις οτι είναι πηγμένος στα περιστατικά,δεν έχω παράπονο.Καλός είναι!Είναι του Αιγινητείου.