• ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΚΑΤΑ ΠΛΑΚΑΣ και οχι ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ..

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #90889  από tarirs
 Πέμ Μάιος 30, 2013 11:45 pm
kαι εγω που ειμαι αγορι,36 γαρ με την ''φιλεναδα'' μου εδω και 10 χρονια...γιατι να μην την αποκαλω ετσι,αφου με την ''φιλεναδα'' - ''ερωμενη'' ετσι την λεω εγω αλλιως,πιο πολυ κανω σεξ με αυτην παρα με την συζηγο,αφου ειναι και ευκολη.....πρωι,μεσημερι η βραδιατικα,οποτε θελει εκεινη με επισκεφτετε.....ε,τι να της πω..''οχι'' ???

:romance-heartsthree: :romance-adore:
 #90895  από giannis
 Παρ Μάιος 31, 2013 12:52 am
Τάσο, στους δυο τρίτος δεν χωρεί. Γι' αυτό φρόντισε να πάρεις διαζύγιο με μια από τις δυο... Η ΣκΠ είναι πιο εύκολη για διαζύγιο δεν πληρώνεις και δικηγόρους... :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :greetings-waveyellow:
 #90913  από LL--MM
 Παρ Μάιος 31, 2013 12:53 pm
Ναι, Γιάννη μου, όμως, ακόμα και "διαζευγμένη", αυτή απαιτεί διατροφή άγρια και καθημερινή :angry-argument: (και χώρια τα φάρμακα, και χώρια τις αλλαγές στο σπίτι και χώρια την ...ψυχική δύναμη, και τόσα κι άλλα τόσα...) αυτή βουτάει απ'όλους... που η σύζυγος δε δικαιούται ούτε τολμάει καν να ζητήσει απ'τα δικαστήρια.... :royalty-pharaoh: ούτε μπορείς να της δώσεις το πανί της δυό χρόνια μετά, δίχως μία...

Αυτή συνεχίζει να μας βιάζει όλους, όπως και να την ονοματίσουμε...
Όπως λένε κι οι φίλοι μας οι εγγλέζοι:"If you are to be raped, you might as well lie back and enjoy it":

_____________________Σ'ελεύθερη μετάφραση: "Αμα σε βιάζουν, δεν έχεις επιλογή: άραξέ την, μπας και το ευχαριστηθείς..."

Το κακό βέβαια είναι ότι και να την αράξουμε, οι άλλοι το μόνο που βλέπουν είναι η υποτιθέμενη ευχαρίστηση που τελικά δε βλέπουμε εμείς...

Η γιαγια η Κασσάνδρα
 #90920  από Tania
 Παρ Μάιος 31, 2013 2:29 pm
Σωστα μιλας.Εγω απο τα 25 που ξερω τι εχω και ψαχνοντας το ειτε μεσα απο γιατρους ειτε μονος μου κυριως για το τι θα μπορω να κανω ή οχι πηρα καποιες αποφασεις.Ας πουμε ηδη απο τα 30 εχω αποδεχτει οτι δεν θα κανω οικογενεια ούτε παιδια.Με την απλη λογικη οτι δεν θελω να ..φορτωθω σε οικογενεια η οποια θα παιξει το ρολο του νοσηλευτικου προσωπικου!!Δεν μου φταιει το παιδι ή τα παιδια να μεγαλωσουν σε περιβαλλον οπου ο 1 γονιος θα εχει προβληματα υγειας.
Ναι εχεις δικιο μετραει σημαντικα το ποσο εχουμε αποδεκτει το προβλημα μας...

:banana-stoner:[/quote]

Costas1968, δεν γνωρίζω την κινητική /και γενικότερη κατάστασή σου, αλλά πώς γνωρίζεις πώς θα είσαι στο απώτερο μέλλον;
 #90929  από Κώστας
 Παρ Μάιος 31, 2013 4:54 pm
sofia13 έγραψε: Ναί, τράβηξα και τραβάω το διάολό μου και μακάρι να υπάρχω στον πλανήτη κι΄ας συνεχίσω να
τον τραβάω.....αλλά νιώθω τυχερή πού κάποιος κάποτε, Μ΄ΕΣΠΕΙΡΕ σ΄αυτή τη γή.........

:greetings-waveyellow:
Σοφία έχεις αρχίσει να το φιλοσοφείς (φυσιολογικό αφού είσαι Σοφία) και προσωπικά μ΄ αρέσει!
:bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:

Κώστα, σχετικά με τη προσφώνηση "φιλενάδα" σκέφτηκες καθόλου τον αυτοσαρκασμό;!
 #90933  από fillcinefil
 Παρ Μάιος 31, 2013 5:26 pm
LL--MM έγραψε:Όπως λένε κι οι φίλοι μας οι εγγλέζοι:"If you are to be raped, you might as well lie back and enjoy it":[/color][/i]
_____________________Σ'ελεύθερη μετάφραση: "Αμα σε βιάζουν, δεν έχεις επιλογή: άραξέ την, μπας και το ευχαριστηθείς..."
Αυτό νομίζω μόνο @γ@μ****, κρυόκωλοι, ψυχροί, μέθυσοι και σίγουρα όχι φίλοι μας, Εγγλέζοι θα μπορούσαν να το πούν. :angry-tappingfoot:
Συγνώμη δεν το συζητάω!