Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 20 Δημοσιεύσεις ]  [Μετάβαση] 1, 2  Επόμ >
Συγγραφέας Μήνυμα
Χωρίς σύνδεση
 Θέμα δημοσίευσης: ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 8:24 am 
 Προφίλ

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ...... ΑΦΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ..... ΚΛΕΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ......

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 8:37 am 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

Μια φορά ήταν ενας γέρος που ολη μέρα πηλαλούσε και χασκογέλαγε.Θα έλεγε κανέις οτι είναι ο πιο ευτυχισμένος ανθρωπος στον κόσμο.τον ρώτησε λοιπόν ενας τύπος:
Τι κάνεις ανθρωπέ μου ? ποιο ειναι το μυστικό σου?πως τα καταφέρνεις ολη μέρα και εισαι μες στην τρελλή χαρά?
Και ο παππούς απαντά: κοίταξε να δεις παιδί μου .Οταν ξυπνάω το πρωί εχω δυο επιλογές ,να περάσω ωραία τη μέρα ή να γκρινιάζω για ολα και να ειμαι δυστυχισμένος .
Δεν εχω και πολυ χρόνο , μπορεί να είμαι γέρος αλλα χαζός δεν ειμαι.
:greetings-waveyellow:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 9:13 am 
Άβαταρ μέλους
 WWW  Προφίλ

Ελένη :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
Γιώτα, άδραξε τη μέρα!

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 10:16 am 
 Προφίλ

Ελένη..... :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 11:26 am 
 Προφίλ

Ελένη :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
Giota : Ο,τι αρνητικό σκεφτόμαστε επίμονα, ε θα μας συμβεί. Αστο να πάει και ζήσε....ζήσε......

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 11:58 am 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

Μην το καλεις με τη σκεψη σου να σου ερθει...
GET A LIFE!

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 1:04 pm 
 Προφίλ

ευχαριστω παιδια.......... ειναι ασχημη μερα σημερα......... θα συνελθωωω

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 2:13 pm 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

eleni POL έγραψε:
Μια φορά ήταν ενας γέρος που ολη μέρα πηλαλούσε και χασκογέλαγε.Θα έλεγε κανέις οτι είναι ο πιο ευτυχισμένος ανθρωπος στον κόσμο.τον ρώτησε λοιπόν ενας τύπος:
Τι κάνεις ανθρωπέ μου ? ποιο ειναι το μυστικό σου?πως τα καταφέρνεις ολη μέρα και εισαι μες στην τρελλή χαρά?
Και ο παππούς απαντά: κοίταξε να δεις παιδί μου .Οταν ξυπνάω το πρωί εχω δυο επιλογές ,να περάσω ωραία τη μέρα ή να γκρινιάζω για ολα και να ειμαι δυστυχισμένος .
Δεν εχω και πολυ χρόνο , μπορεί να είμαι γέρος αλλα χαζός δεν ειμαι.
:greetings-waveyellow:

Ελένη :text-nocomment:. και από εμένα :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:

Giota έγραψε:
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ...... ΑΦΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ..... ΚΛΕΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ......

"Giota".......
Εγώ,με την λογική σου, θα πρέπει να ψάχνομαι για τα καλά :confusion-shrug:

"Giota"...με έχει στήσει.Με έχει στήσει 16 ολόκληρα χρόνια.
Είμαι 16 χρόνια διαγνωσμένη και σου ορκίζομαι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΙΝΗΤΙΚΟ πρόβλημα.
Προσπάθησε να ξεχάσης το πρόβλημα.Μην το προκαλείς καλή μου.

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 4:36 pm 
Άβαταρ μέλους
 Προφίλ

carpe diem :greetings-waveyellow:

Κορυφή

Χωρίς σύνδεση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 09, 2013 4:42 pm 
 Προφίλ

Giota έγραψε:

:angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: Γιωτα !!!!!!!!Τι πινεις και δεν μας δινεις ????????? Τι ειναι αυτα ????? Ποιος γιατρος σου ειπε οτι , ντε και καλα , θα φτασεις να μην μπορεις να παρεις τα ποδια σου ?????? ΠΟΙΟΣ ??????? Ασχολησου με τους ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ αντρες σου και ασε τις κουταμαρες !!!!!!!!!!!!!!! Αντε .....γιατι ....θυμωσα ......!!!!!! :evil: :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 20 Δημοσιεύσεις ]  [Μετάβαση] 1, 2  Επόμ >

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Ανενεργή η δημοσίευση θεμάτων
Ανενεργή η απάντηση θεμάτων
Ανενεργή η επεξεργασία θεμάτων
Ανενεργή η διαγραφή θεμάτων

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: