• ΓΙΑΤΡΟΙ

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #108886  από mantw76
 Δευ Ιαν 26, 2015 7:08 pm
Καλησπέρα παιδιά,ελπίζω να είστε όλοι καλά!Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας για τον Κο Μητσικώστα Δημήτρη νευρολόγο.
Ευχαριστώ!
 #108892  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Ιαν 27, 2015 9:10 am
mantw76 έγραψε:Καλησπέρα παιδιά,ελπίζω να είστε όλοι καλά!Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας για τον Κο Μητσικώστα Δημήτρη νευρολόγο.
Ευχαριστώ!
Δεν εχω προσωπικη εμπειρια ....Εχουν , ομως, άλλοι αγαπημενοι φιλοι .......... :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-headbang: :smile-devil: :smile-devil: :smile-devil: :smile-devil: :smile-devil: :smile-devil: :smile-devil: :smile-devil: Μακριαααααααα............. :smile-angry:
 #109712  από Chris_27
 Δευ Μαρ 02, 2015 4:46 pm
Καλησπέρα και από μένα! Έχω ακούσει και εγώ γι' αυτον τον γιατρό! Γιατί μακρια?? Δεν είναι καλός? Σκεφτομουν κ εγώ να τον επισκεφτώ για μια δεύτερη γνώμη γιατί ακόμα ψάχνομαι!!
 #109713  από Κώστας
 Δευ Μαρ 02, 2015 5:52 pm
Δεν ξέρω αν είναι καλός ή όχι, πάντως τους αγαπημένους φίλους που ανέφερε η Άννα και συγκεκριμένα την αγαπημένη φίλη, όχι απλά την πήρε στο λαιμό του, αλλά κόντεψε να την στείλει στον άλλο κόσμο.