• ΜΣ και κληρονομικοτητα

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #66113  από manoula 2
 Παρ Ιαν 06, 2012 11:37 pm
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΕ 1863 ΑΤΟΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΚΑΝ Π Λ Η Ρ Ω Σ!!!!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ 3 ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ....!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ!!!!ΕΓΩ ΠΧ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΛΟΙΜΩΔΗ ΜΟΝΟΠΥΡΗΝΩΣΗ ΣΤΑ 17 ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ......ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΗΜΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΣΕ ΣΚΛΗΡΥΝΤΙΚΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Π Ο Τ Ε ΑΥΤΟ!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ .....ΕΜΑΘΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΩΣΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΩΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΜΕΣΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΟΝΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ!
 #66114  από Στάθης
 Σάβ Ιαν 07, 2012 12:50 am
Επειδή πολύ τα περί θαυματουργού εμβολίου πάντα μας εξιτάρει και μας χαροποιεί, πρέπει επιτέλους να ........ προσγειωθούμε και λίγο στην πραγματικότητα.

Είναι αδιανόητο να μιλάμε για κλειστούς κύκλους και δήθεν για θαυματουργά εμβόλια ..... που θα βγούνε στην αγορά σε 5 χρόνια ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 3 ΦΑΣΗ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ και αυτό το εμβόλιο να μην έχει ήδη όνομα, αυτό το ΘΑΥΜΑ της επιστήμης που μόνο και πάντα για το καλό μας εργάζεται !!!

Επειδή θεωρώ πως γνωρίζω πλέον τους "κλειστούς κύκλους" και τα παπατζιλίκια τους, ενημερώνω την συζήτηση πως ΠΙΣΤΕΥΩ οτι το δήθεν θαυματουργό ΜΥΣΤΙΚΟ εμβόλιο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ

TOVAXIN (http://en.wikipedia.org/wiki/Tovaxin)

το παρακολουθώ χρόνια μαζί με την κλινική μελέτη του. Ξεκίνησε σαν θαύμα αλλά όσο περνάει ο καιρός.......... μάλλον θαύμα θα είναι αν κυκλοφορήσει.

Ωραίο το τέχνασμα του γιατρού που πουλάει μυστικά εμβόλια...... (κατά την γνώμη μου νευριάζω πολύ όταν πουλάνε φούμες χωρίς ομοματεπώνυμο ειδικά όταν βρίσκεται κάτι στην τρίτη φάση στην οποία δεν γίνεται να μην έχει ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ).

ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ και να κυκλοφορήσει σύντομα το θαύμα ίασης της Σκλήρυνσης. Σας ρωτώ:

"ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑ#@ΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ"
 #66115  από billios
 Σάβ Ιαν 07, 2012 12:54 am
Φανταχτερο πολλυ μου ακουγεται και κατι δε μου κολαει στο θεμα,μηπως εχει σχεση με τα αρχεγονα κυτταρα [βλαστοκυτταρα]?
Αντισωματα για να μην ξανα νοσησουμε!! απο γριπη?
Αν εφαρμοστει και στα μωρα λογω προληψης τοτε μιλαμε για διαπιστωμενη κληρονομικοτητα=αμεσως κινδυνος οπως χαρακτηριστηκα περιγραφης, την οποια μας κρυβουν!
Θελω πολλυ να ειναι αληθεια ολο αυτο,ρωτησε το γιατρο σου που το ξερει και δωσε μας περισσοτερες πληροφοριες αν θελεις,ενδιαφερον θα ειχε το ονομα του εμβολιου.
 #66127  από manoula 2
 Σάβ Ιαν 07, 2012 12:20 pm
ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑΝ 3 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ!!
 #66128  από manoula 2
 Σάβ Ιαν 07, 2012 12:45 pm
ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ GOOGLE ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ KAI ΣΤΟ EPIVAX KAI NEUROVAX.ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΝΑΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΠΤΟ ΑΙΓΙΝΗΤΕΙΟ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.....ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΙΝΤΕΡΦΕΡΟΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΤΟ ΤΡΥΠΗΜΑ......ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΜΟΛΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΕΡΧΕΤΑΙ ΙΑΣΗ.....ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....
 #66130  από manoula 2
 Σάβ Ιαν 07, 2012 12:55 pm
ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ SITE ΓΙΑ ΤΗΝ MS?ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.....
 #66133  από Isolexion
 Σάβ Ιαν 07, 2012 2:32 pm
manoula 2 έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΝΑΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΠΤΟ ΑΙΓΙΝΗΤΕΙΟ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.....ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΙΝΤΕΡΦΕΡΟΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΤΟ ΤΡΥΠΗΜΑ...........ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....
:violin: :violin: Αυτή η νευρολογία είναι αυτοκαταστροφική ειδικότητα. Καλή χρονιά!
 #66144  από kate2002
 Σάβ Ιαν 07, 2012 10:32 pm
manoula 2 έγραψε:...... ΟΙ ΙΝΤΕΡΦΕΡΟΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΤΟ ΤΡΥΠΗΜΑ..............ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....
:scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :obscene-hanged: :obscene-hanged: :obscene-hanged: :obscene-hanged: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :sad-roulette: :confusion-seeingstars: :confusion-seeingstars: :confusion-seeingstars: :confusion-seeingstars: :confusion-seeingstars: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

δηλαδη, εσυ τον πληρωνεις ως γιατρο σου για να τις συνταγογραφει ;;;;;
κι αυτος, ο επιστημων, ο ορκισμένος στον ιπποκράτη, το κάνει;;;;;;

:violence-smack: :violence-smack: :violence-smack: :violence-smack: :violence-smack: :violence-smack:


:confusion-helpsign: :confusion-helpsign: :confusion-helpsign: :confusion-helpsos: :confusion-helpsos: :confusion-helpsos: :confusion-helpsign: :confusion-helpsign: :confusion-helpsign: :confusion-helpsos: :confusion-helpsos: :confusion-helpsos:
 #66146  από manoula 2
 Σάβ Ιαν 07, 2012 10:54 pm
egw an exeis dei s eproigoymeno post poy eixam eksanamilisei den kanw interferones gia ta paidia poy kanoyn to eipe kai den ton plirwnw!!!!ekeinos molis ayksithikan ta iwsinofila ston 1.5 mina moy eipe na tis kopsw tis eneseis kai den moy ksanadwse tpt!!!!