• Όταν η αισιοδοξία ήρθε ξανά στη ζωή μου......

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #111850  από Ζωγραφία
 Παρ Ιουν 19, 2015 5:09 pm
:emojis-1: :emojis-1: :emojis-1:

Σας ευχαριστώ!!!

Όταν πριν τρεις μήνες έγραψα σε σας για πρώτη φορά δεν μπορούσα.......... να υποθέσω πως θα μου προσφέρατε μία νέα προοπτική στη ζωή μου....από εσάς έμαθα για την κρυσταλλική κορτιζόνη.................πήγα Θεσσαλονίκη...........έκανα τη θεραπεία........επέστρεψα την Κυριακή....................................πλέον προσδοκώ...............

Χαμογελάωωω!!!

Ζωγραφία
 #111855  από Fantasma
 Παρ Ιουν 19, 2015 8:07 pm
Τι προσμένετε να συμβεί με την κορτιζόνη;Θα είναι σε καλή κλινική εικόνα μέχρι και να προκληθεί νέα φλεγμονή.
 #111857  από Στάθης
 Παρ Ιουν 19, 2015 9:32 pm
Fantasma έγραψε:Τι προσμένετε να συμβεί με την κορτιζόνη;Θα είναι σε καλή κλινική εικόνα μέχρι και να προκληθεί νέα φλεγμονή.
Λίγο θετική ενέργεια και καλή τύχη χρειάζεται κανείς σε μια καινούργια αγωγή. Το παραπάνω είναι ότι χειρότερο μπορεί να πει κανείς ετούτη την στιγμή.

Καλή επιτυχία Ζωγραφιά.
Έχεις τις ευχές μου και ένα χαμόγελο επίσης.

Καλή δύναμηηη !!!
 #111859  από litsa
 Παρ Ιουν 19, 2015 10:51 pm
καλή συνέχεια!!!
:emojis-1: :emojis-1: :emojis-1: :emojis-1:

αισιοδοξία και καλη ψυχολογία !! :smile-flower: :smile-flower: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl:
 #111860  από Ζωγραφία
 Παρ Ιουν 19, 2015 11:17 pm
Fantasma,

περιμένω την πλήρη εξαφάνιση του αυξημένου μυικού τόνου και άρα της αφόρητα αυξημένης και επίπονης σπαστικότητας των κάτω άκρων...

Σας ευχαριστώ όλους όσους μου γράψατε!!! :emojis-19: :emojis-19: :emojis-19:

Ζωγραφία