• Ξερει κανενας κατι για το γιλεκο ...???

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #51248  από Γιάννης
 Πέμ Απρ 14, 2011 10:59 pm
Της πουτάνας γίνεται στην εκπομπή με το γιλέκο. Σε λίγο θα αναστηθεί και ο Λάζαρος.
Λες να μετανοιώσω για την καχυποψία μου;
 #51250  από billios
 Πέμ Απρ 14, 2011 11:10 pm
:laughing-rolling: DUDE ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΗ ΜΟΥΦΑ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ....ΔΕΒΡΩ ΕΞΩ :!:
 #51251  από manos81
 Πέμ Απρ 14, 2011 11:13 pm
etsi mou erxete na to dokimasw na dw re gamoto....kai an de mou kaneei tipota tha kolisw mia stampa dolche cabana na dikeologisw kai ta 300 euro
ti lete kieseis? :obscene-smokingpimp:
 #51252  από κωστας
 Πέμ Απρ 14, 2011 11:20 pm
Ειναι εντυπωσιακο παντος!!!Ομολογω οτι με τρωει ο κωλ... μου να το παραγγειλω,απ'οσα αναφερουν θα βοηθαει στην δυσκαμψια και στην ισορροπια!Δεν γινοταν να κανουμε ενα τεστ δοκιμης πρωτα!!!Την βλεπω την δουλεια παλι θα δωσω ευρω...το θεμα ειναι μην παρω τα'ρ.... μου παλι!!!


Λετε να αρχισουμε να χορευουμε? :happy-partydance: :happy-partydance: :happy-partydance:!!!
 #51253  από billios
 Πέμ Απρ 14, 2011 11:22 pm
ΑΔΕΡΦΕ ΤΑ ΓΙΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ 30 ΟΧΙ 300 ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΥΡΝΑΡΙΣΑ ΓΙΑ ΚΟΣΚΙΝΟ :happy-partydance:
 #51254  από ioanna_melina
 Πέμ Απρ 14, 2011 11:53 pm
Μόλις παρακολουθούσα την εκπομπή Ζούγκλα.. :?
Τι να πω..δεν ξέρω αν είμαι τελείως βίκτιμ αλλά αναθεώρησα...... :oops:
Εντάξει,κρατώ μια επιφύλαξη γιατί στο βωμό του χρήματος δε διστάζουν να παίζουν με ψυχές και ζωές, αλλα όταν είδα το 16χρονο παιδί με παραπληγία, που ποτέ δεν είχε περπατήσει, στα πόδια του..πέραν του οτι με πήραν τα κλάματα :cry: άρχισα να πιστεύω οτι δεν μπορεί να είναι 100% ψεύτικο! :shock: ( λέτε να τους έδωσαν λεφτά για να υποκριθούν????)
Μακάρι να βοηθά :pray:

Αλήθεια, από πού μπορούμε να το προμηθευτούμε?????Χαλάλι 30ευρώ.Αν πραγματικά βοηθά,τότε και λίγα είναι.Εδώ έχουμε ξοδέψει τόσα μέχρι τώρα με την ασθένεια και άλλα τόσα σε σόπινγκ θέραπυ!...
 #51281  από swt
 Παρ Απρ 15, 2011 1:48 pm
Το όλο σκηνικό φωνάζει ΑΠΑΤΗ. Γιατί δεν εξήγησαν καθόλου το γιατί ή έστω το πώς λειτουργεί;
Έκανα τα πειράματα (δείτε το βίντεο από το τελευταίο μου μήνυμα) σε φίλους και χρησιμοποίησα ένα μαγικό κομμάτι ψωμί. Εντυπωσιάστηκαν που όταν κρατούσαν το ψωμί είχαν καλύτερη ισορροπία. Δεν μπόρεσαν να αντιληφθούν τη διαφορά στον τρόπο πίεσης.
Όσο για τα άτομα που συμμετείχαν, μπορώ να σας βρω πολλά παραδείγματα, όπου οι ασθενείς βίωσαν πραγματικές βελτιώσεις από την πεποίθησή τους ότι θα τις βιώσουν. Eίναι το γνωστό σε όλους μας φαινόμενο placebo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10