• ισοθερμική τσάντα

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #36364  από LL--MM
 Τρί Αύγ 17, 2010 11:22 pm
:whistle: :whistle: :teasing-slap: Φίλτατε εγγονέ, δεν έχω λόγο να υπονοήσω τίποτα, είμαι σιγουρότατη ότι είναι ανθρωπιστές, τουλάχιστον τόσο ανθρωπιστές όσο οι ψυχολόγοι, να πούμε... :arrow: :teasing-slap:
Δηλαδή: Πίστευε και μη ερεύνει...
... όπως θα έλεγαν και κάποιοι ανάμεσά μας... :bow-yellow:
Εικόνα
Ένα ομόνυμό σου γλυκάκι; Σού, αφού τη διάνοιξη των φλεβών τη βλέπουμε πλέον σα δυνατότητα, ασχέτως άν δεν την έχουμε αποφασίσει ακόμη, δε θα μας γλιτώσει η ΧΕΝΦΑ ΚΑΙ από τη χολιστερίνη; Τουλάχιστον να διώξουμε τις πικρες που μας ποτίζουν οι... κάθε λογής ανθρωπιστές, να πούμε!

H γιαγιά η Κασσάνδρα

Υ.Γ. Α, και μια ερρώτηση λίιιιγο πιό "τεχνική": Υπάρχει τρόπος να μικρύνουν όλα τα γλυκά που σερβίρω; μού'πεσε βέβαια πολύ το μπέηκιν παουντερ, αλλά να μη στομαχιάσουμε επιτέλους...
 #36372  από LL--MM
 Τετ Αύγ 18, 2010 1:53 am
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Υπάρχουν κάπου και με σοκολάτα, αλλά ψάχνω με φράουλα και δε βρίσκω... Πάντως, όποιος ξέρει για το μέγεθος, ας με πληροφορήσει!!!
:text-thankyouyellow:
 #36387  από Γιάννης
 Τετ Αύγ 18, 2010 9:42 am
Βρε σουξέ που έχει η ισοθερμική τσάντα (ειδικά εάν είναι post άλλου)... χωράει τα πάντα... υπονοούμενα... εμπάθειες... εγωισμούς... παραληρήματα παντός τύπου... προσπάθεια έμμεσης δημοσιοποίησης προσωπικών (αδιέξοδων) συζητήσεων... όλα σε μια δροσερή συσκευασία... με σκοπό τι; ΤΗΝ ΠΟΔΗΓΕΤΗΣΗ ΤΟΥ FORUM? ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ? ΝΤΡΟΠΗ

Θεωρώ περιττό να αναφέρω οτι το παραπάνω σχόλιο αφορά ένα και μόνο άτομο, το οποίο παρακαλώ να μην ασχοληθεί ξανά με τα γραφόμενά μου. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
 #36393  από LL--MM
 Τετ Αύγ 18, 2010 11:54 am
Μπά; Από πότε έγιναν "ιδιοκτησία" τα πόστ; Κι όσοι πιστεύουν ότι ποδηγετήθηκαν άλλοτε, να μας το πουν :teasing-nutkick: Ελεύθερο φόρουμ είναι, όποιος θέλει γράφει... και όσο για ποδηγέτηση, εκ των πραγμάτων έιναι φύσει αδύνατη, όποιος νομίζει ότι ποδηγετείται το φόρουμ, αποδεικνύει πόσο μεγάααλη εκτίμηση έχει στη νοημοσύνη των μελών του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Τετ Αύγ 18, 2010 12:42 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
 #36394  από litsa
 Τετ Αύγ 18, 2010 12:15 pm
ΤΗΝ ΠΟΔΗΓΕΤΗΣΗ ΤΟΥ FORUM? ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ? ΝΤΡΟΠΗ
αυτό δεν γίνεται και όταν γινει...λυπάμαι πολύ ..αλλά δεν θα ειναι πια ελεύθερο φόρουμ
ο καθένας μπορεί να λεει τη γνώμη του και οι υπόλοιποι ας κρινουν ποιο ειναι το σωστό για τον εαυτό τους... εξάλλου το κέρδος ποιος το μισεί??
οι φαρμακευτικές ??ή
οι αγγειοχειρούργοι???
δικαίωμα τους ειναι να πληρωθούν για τις... παροχες που μας προσφέρουν... τώρα αν ειναι πολλά ή λίγα αυτό ειναι μία άλλη ιστορία!!!!!...



αλλα για ισοθερμική τσάντα δεν μιλούσαμε???
 #36400  από Γιάννης
 Τετ Αύγ 18, 2010 12:45 pm
Ααααχ γλυκειά μου, πολύ με συγκινεί το ενδιαφέρον σου για τη νοημοσύνη των μελών!!! Το συγκεκριμένο άτομο όμως δεν έχει τέτοιες ευαισθησίες, έχει αναγάγει τη δημαγωγία σε επάγγελμα και συνεχώς ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να ποδηγετήσει τους υπόλοιπους πάνω σε θέματα που ΝΟΜΙΖΕΙ οτι έχει το αλάνθαστο. Το συγκεκριμένο άτομο (σε προσωπικό μήνυμα) είχε το απύθμενο θράσος να με ψέξει επειδή έγινα μέλος του forum, θέτοντας προς συζήτηση τις απόψεις μου, χωρίς πρώτα να ασπαστώ γονυπετής τις δικές του. Δε νομίζω κανείς να έχει ανάγκη απο κήνσορες.
Μήπως το συγκεκριμένο άτομο θέλει να δημοσιοποιήσω το password μου (δεν έχω κανένα πρόβλημα) ώστε όλοι να μπορέσουν να δουν τη διαφορά ποιότητας;
 #36401  από LL--MM
 Τετ Αύγ 18, 2010 12:50 pm
Απόψεις; Σαφώωως, και να δεί ο καθένας σε τι απαντάς και σε τί όχι... :sad-roulette:
LL--MM έγραψε:Γεωργία δεν κατάλαβες. ΔΕΝ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΜΕΊΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΌΜΑΣΤΕ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΌ. ΕΣΥ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΦΑΣΙΖΟΜΕΝΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΕΜΑΣ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΘΑ ΤΟ ΈΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ Και δε μας ξεκαθάρισες ΑΚΟΜΑ ΠΩΣ θα βοηθήσει εμας η εργασία σου. Αλλοιώς γιατι να νομίζεις ότι είσαι καλύτερη από δαύτην που έγραφε "Εν αρχή ήν ο πόνος"; Φωνάζει ο κλέφτης να φοβηθεί ο νοικοκύρης... Και μη μας το παίζεις και Ζαν ντ'Αρκ, δε σε παίρνει...
Σαφώς και είναι βαρετα επαναληπτικά τα γραφόμενα, αλλά δε θα άλλαζα ούτε ένα κόμμα... Και, μέχρις αποδειξεως του αντιθέτου, ΕΧΩ το αλάθητο στα κάστοτε αναφερόμενα θέματα, όσπου να μου αποδείξεις που είναι το λάθος...
Γιάννης έγραψε:
LL--MM έγραψε:Στην Κασσάνδρα καταλογίζω οτι ώρες-ώρες οι χρησμοί της είναι διφορούμενοι. Τι σημαίνει (Δεν είσαι μόνο εσύ τσομπάνης με το ιντερνετ); Διφορούμενη δεν υπήρξα ΠΟΤΕ, μονο αυτοί που ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΒΑΙΝΟΥΝ, όσο για το ιντερνετ, κι εμένα με φοβίζει να δίνω στοιχεία (τα οποιαδήποτε) online
LL--MM έγραψε:Και με συγχωρείς, δε θέλω να σε προσβάλλω, αλλά είσαι βέβαιος ότι δεν είσαι ο ίδιος ψυχολόγος;
Θα αντιπαρέλθω (αρνούμενος) τη συγκεκριμένη ερώτηση και θα σε παρακαλέσω να μην αναλωθούμε άλλο στη συγκεκριμένη στείρα συζήτηση. Εντάξει το έχω εμπεδώσει. Δεν δέχεσαι την ψυχολογία ΟΚ.ΚΑΚΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΣΦΑΛΜΕΝΑ ΕΜΠΕΔΩΣΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. Πάμε σε άλλα; Οχι, σε άλλα δεν πάω, ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΑΥΤΑ. ΑΝ Η ΑΦΕΝΤΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ Σ'ΑΥΤΑ, ΕΒΓΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΑ. Με κουράζει η εμμονή σου και η απουσία απαντήσεων στα στοιχεία που δίνω, αυτά που έδωσα στην ανεγδήγητη του ερωτηματολογιου, αλλά και σε σένα αυτές τις μέρες. Αυτοί αρνούνται να απαντήσουν, γιατί μας χώνεσαι εδω με τα τείχη που ΜΑΣ σηκώνουν ΑΥΤΟΙ;
Γιάννης έγραψε:Ααααχ γλυκειά μου, πολύ με συγκινεί το ενδιαφέρον σου για τη νοημοσύνη των μελών!!! Το συγκεκριμένο άτομο όμως δεν έχει τέτοιες ευαισθησίες, έχει αναγάγει τη δημαγωγία σε επάγγελμα και συνεχώς ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να ποδηγετήσει τους υπόλοιπους πάνω σε θέματα που ΝΟΜΙΖΕΙ οτι έχει το αλάνθαστο. Το συγκεκριμένο άτομο (σε προσωπικό μήνυμα) είχε το απύθμενο θράσος :scared-eek: να με ψέξει επειδή έγινα μέλος του forum, θέτοντας προς συζήτηση τις απόψεις μου, χωρίς πρώτα να ασπαστώ γονυπετής τις δικές του. (Γονυπετής, κιολας, έ; :teasing-neener: Σιγά τα αίματα... Sιγά το ψέξιμο Εγώ τουλάχιστον, έθεσα ΣΤΟΙΧΕΙΑ όχι απόψεις... Δε νομίζω κανείς να έχει ανάγκη απο "κήνσορες". Ευχαριστώ Λίτσα!!!
Αλήθεια, συζήτηση δίχως απάντηση πως γίνεται;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Σάβ Αύγ 28, 2010 7:45 pm, έχει επεξεργασθεί 10 φορές συνολικά.
 #36405  από ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ
 Τετ Αύγ 18, 2010 1:41 pm
Παιδιά έλεος , έχει πολλή ζέστη . Ο εχθρός δεν ειναι οι έστω και μη κατανοητές απόψεις , αλλά η ίδια η ΣΚΠ και ο τρόπος αντιμετώπισης της . Καλά μπάνια .
 #36406  από Γιάννης
 Τετ Αύγ 18, 2010 1:44 pm
Εγώ δεν συμμετέχω για να απαντώ αλλά για να συζητώ.
Επειδή βλέπω οτι συνεχίζεται ο κατήφορος με αποσπασματικές παραθέσεις, η πρότασή μου ισχύει ΝΑ ΔΩΣΩ PASSWORD?